Natalia Bańka

Nie możemy być najlepsi we wszystkim. Rozwijanie mocnych stron wymaga podobnego wysiłku co słabych, jednak skutek jest inny. Praca nad słabymi przybliża nas do przeciętności, a rozwój mocnych – do doskonałości w danej dziedzinie.

O mnie

Jestem trenerem kompetencji miękkich i podejścia zwinnego oraz coachem kariery. Od 8 lat jestem związana z sektorem bankowości/finansów. Mam doświadczenie w rozwijaniu pracowników na różnym szczeblu organizacji. 

Interesuje mnie potencjał ludzki, lubię aktywizować ludzi do ruszenia z miejsca. 

Swoją pasję do rozwijania ludzi realizuję prowadząc inicjatywę Your Mentorist. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem w zakresie planowania i realizowania rozwoju osobistego.

Wykształcenie

Ukończyłam Zarządzanie Strategiczne w Szkole Głównej Handlowej. Stale zdobywam wiedzę i doświadczenie z różnych obszarów. Posiadam Certyfikat Professional Scrum Master I, jestem w trakcie akredytacji ICF oraz certyfikacji coachingu mocnych stron.

Moje TOP 10 Talentów Gallupa

Maksymalista
Elastyczność
Zbieranie
Organizator
Wizjoner
Czar
Komunikatywność
Empatia
Poważanie
Strateg

Moje mocne strony

Rozwój ludzi
Strategiczne myślenie
Budowanie i prowadzenie szkoleń
Budowanie trwałych relacji
Zarządzanie komunikacją
Rozwiązywanie problemów
Wywieranie wpływu

Prywatnie ...

Interesuję się psychologią – fascynują mnie emocje i ich wpływ na codzienne funkcjonowanie – zarówno w świecie ludzi jak i zwierząt 🙂 Razem z adoptowaną suczką Colą spędzamy dużo czasu trenując psie sporty oraz ucząc się nowych kompetencji. W wolnych chwilach maluję, chodzę na siłownię, a czasem wracam do gry na skrzypcach 😊