Biznes rozwija się dzięki ludziom, którzy go tworzą

„Biznes to relacje między ludźmi nie liczby, gdyby było inaczej, najbogatsi byliby matematycy” – tak o relacjach w biznesie mówił Jan Kulczyk. 

Działania biznesowe to w dużej mierze budowanie relacji i nawiązywanie kontaktów, które stanowią fundament wielu udanych przedsięwzięć. Mamy ogromne szczęście współpracować z ludźmi, których darzymy zaufaniem i szacunkiem. Dzięki nim praca nad budowaniem naszego biznesu jest prawdziwą przyjemnością. Wymiana doświadczeń pozwala nam zmienić perspektywę, dostrzegać nowe możliwości, ale również zyskać pewność w działaniu. 

Ktoś zapyta: „Czy warto o tym pisać?”. Odpowiemy – warto, bo każda nowa, zbudowana, stała i pozytywna relacja biznesowa to sukces i ogromna satysfakcja ze współpracy. 

Współpracujemy z...

Uniwersytet
Łódzki

Współpracujemy z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Mamy zaszczyt zasiadać w Radzie Biznesu i Pracodawców Wydziału Filologicznego UŁ. Prowadzimy zajęcia dla studentów w formie seminarium: Kompetencje Przyszłości – Umiejętności Jutra.

 

Piotr
Popławski

Nasza strona www powstała i rozwija się dzięki pomocy firmy ONEBIT i pana Piotra Popławskiego. Otrzymujemy od niego profesjonalne wsparcie, a także wiele cennych inspiracji biznesowych.

Robert Pastryk
Fotografia

Współpraca z panem Robertem Pastrykiem, jego  współpracownikami i partnerami to niesamowita przygoda biznesowa. W tym partnerstwie tańczą razem profesjonalizm, radość tworzenia, niesamowita synergia.